Warunki korzystania i polityka prywatności

I. Warunki korzystania z serwisu innomedbook.pl

Poniżej przedstawiamy zasady korzystania z serwisu innomedbook.pl („Serwis”, "Innomedbook") w tym z baz danych i informacji w nim zawartych.

Podstawowe zasady korzystania

Użytkownicy serwisu zobowiązują się do korzystania z serwisu w sposób który nie jest uciążliwy dla autorów projektów prezentowanych w serwisie. W szczególności do niewykorzystywania informacji do przesyłania spamu, masowych informacji handlowych itp.

Użytkownicy nie mogą udostępniać treści zawartych w serwisie innym podmiotom bez zgody Innomedbook.

Prawa autorskie

Treść zawarta w Innomedbook jest chroniona prawem autorskim jako utwór oraz jako baza danych. Użytkownicy którzy opłacili dostęp do Serwisu mogą korzystać z zawartych w nim informacji w celu działalności gospodarczej, z wyjątkiem kopiowania całości lub przeważającej części bazy danych zawartych w Serwisie. Wszelkie wykorzystanie informacji z Serwisu do celów tworzenia baz danych lub działalności mogącej być konkurencyjną dla Serwisu wymaga zgody właściciela Serwisu.

Poleganie na informacjach pochodzących z Serwisu

Innomedbook.pl prezentuje informacje oparte na ogólnodostępnych źródłach. Innomedbook.pl podejmuje działania mające na celu aktualizację zawartych informacji, jednak z uwagi na ograniczoną możliwość weryfikacji znacznej ilości informacji, może wystąpić ryzyko dezaktualizacji lub nieścisłości w prezentowanych danych. Informacje te przed wykorzystaniem wymagają aktualizacji i weryfikacji przez Użytkownika. Innomedbook dostarcza ogólnej informacji i nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tej informacji bez jej uprzedniej weryfikacji przez Użytkownika.

Ograniczenie odpowiedzialności

Innomedbook nie odpowiada z szkody powstałe z przyczyn niezależnych od twórców serwisu i jakiekolwiek szkody Użytkownika w tym straty z tytułu utraconych zysków. Odpowiedzialność Innomedbook w stosunku do Użytkownika ograniczona jest w każdym przypadku do wysokości sumy pieniężnej, którą Użytkownik faktycznie uiścił z tytułu korzystania z Serwisu.

Przetwarzanie danych osobowych Użytkowników

Informacje o Użytkownikach, w tym dane osobowe Użytkowników przetwarzane są przez Innomedbook 1 Szymon Bernat – jako administratora danych – w celu świadczenia usług za pośrednictwem Serwisu. Każdy Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Informacje Użytkowników przetwarzane dla celów świadczenia usług za pośrednictwem Serwsiu. Dane Użytkonika nie będą wykorzystywane przez Innomedbook do celów masowej informacji handlowej lub spamu. Okazjonalnie Innomedbook może dzielić z Użytkownikami informacje potencjalnie ciekawe dla Użytkownika.

II. Polityka prywatności

Innomedbook przetwarza dane osobowe pochodzące z ogólnodostępnych źródeł, w szczególności takich jak Krajowy Rejestr Sądowy, informacje prezentowane podczas konferencji branżowych, informacje prezentowane publicznie przez autorów innowacyjnych projektów. Dane mogą obejmować imię i nazwisko, funkcję i dane kontaktowe (e-mail, stronę www) osoby zaangażowanej w innowacyjny projekt medyczny. Administratorem danych osobowych jest Innomedbook 1 Szymon Bernat, REGON 384550355, adres: ul. Poziomki 6D, 05-805 Otrębusy. Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Innomedbook dokłada starań by realizować obowiązek informacyjny w stosunku do osób, których dane osobowe przetwarza jako administrator. W poszczególnych przypadkach dotarcie do osób, których dane osobowe są przetwarzane może okazać się niemożliwe lub wymagać niewspółmiernie dużego wysiłku. W takich sytuacjach Innomedbook przetwarza minimum danych, w szczególności nie przetwarza danych, których przetwarzania przypuszczalnie nie życzyłby sobie właściciel tych danych. Inspektorem danych osobowych jest Szymon Bernat, ul. Poziomki 6D, 05-805 Otrębusy. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dane przetwarzane są w celu udostępnienia Użytkownikom portalu Innomedbook zainteresowanych polskimi innowacjami medycznymi.

Właścicielom danych osobowych przysługuje prawo dostępu do ich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania i usunięcia, jak również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych osobowych.

III. Uwagi końcowe

Niniejsze zasady obowiązują od dnia ich publikacji na Innomedbook.pl i obowiązują wszystkich użytkowników Serwisu. W przypadku istotnych zmian wymaganych przepisami prawa lub innymi czynnikami niezależnymi od Serwisu, Serwis zastrzega sobie zmianę niniejszych zasad bez zgody Użytkowników. Wszelkie spory na tle niniejszych zasad podlegają rozpatrzeniu przez sąd właściwy dla siedziby właściciela Innomedbook i w oparciu o przepisy prawa polskiego.

All rights reserved   |   Designed by Design-Joomla.eu